Caroline Becker Haaland jobber deltid som Front office associate og bistår konsulentene med administrative oppgaver og koordinering av møter i rekrutteringsprosessene.
Medisinske isotoper kan forbedre kreftbehandlingen og gi mer persontilpasset medisin. Etterspørselen er skyhøy, spesielt i en tid hvor geopolitiske spenninger er økende. Med Syklotronsenteret i spissen, har Norge en unik mulighet til å bygge en ny industri i Norge og ta en ledende europeisk, om ikke global, rolle.
Lars Hanseid har jobbet som leder i det globale konsernet 3M i over tre tiår. Fleksibilitet, eventyrlyst og høye ambisjoner har vært grunnpilarer for å lykkes. For andre som ønsker seg en internasjonal lederstilling råder han til å ta en større grad av risiko og ikke være redd for det ukjente.